Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:2
KP II Polonia Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
2:5
BKS II Bydgoszcz
Victoria Koronowo
1:2
Olimpia II Wtelno
Juventus II Academy Bydgoszcz
2:2
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Chemik III Moderator Bydgoszcz
0:4
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
4:1
Victoria II Koronowo
Feniks Mrocza
5:1
Myśliwiec Gostycyn
AMP II Sępólno Krajeńskie
2:2
Gwiazda Sypniewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:0
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
2:3
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
KP II Polonia Bydgoszcz
3:5
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Juventus II Academy Bydgoszcz
5:2
BKS II Bydgoszcz
Olimpia Wtelno
1:3
Victoria Koronowo
Olimpia II Wtelno
3:0
Victoria II Koronowo
Feniks Mrocza
5:0
Gwiazda Sypniewo
AMP II Sępólno Krajeńskie
4:3
Myśliwiec Gostycyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:3
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
0:8
Juventus II Academy Bydgoszcz
Victoria Koronowo
5:0
Victoria II Koronowo
Chemik III Moderator Bydgoszcz
5:2
KP II Polonia Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz
6:2
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Olimpia Wtelno
3:5
Olimpia II Wtelno
Myśliwiec Gostycyn
8:0
Gwiazda Sypniewo
Feniks Mrocza
1:3
AMP II Sępólno Krajeńskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
1:2
Myśliwiec Gostycyn
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
Olimpia Wtelno
KP II Polonia Bydgoszcz
- : -
Feniks Mrocza
Juventus II Academy Bydgoszcz
- : -
Olimpia II Wtelno
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
2:1
Victoria Koronowo
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
AMP II Sępólno Krajeńskie
BKS II Bydgoszcz
5:3
Victoria II Koronowo
MUKS II CWZS Bydgoszcz
8:0
Gwiazda Sypniewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Victoria Koronowo
1:0
Myśliwiec Gostycyn
Juventus II Academy Bydgoszcz
- : -
KP II Polonia Bydgoszcz
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
3:1
KP Polonia Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz
4:2
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Victoria II Koronowo
2:0
Gwiazda Sypniewo
Olimpia Wtelno
- : -
AMP II Sępólno Krajeńskie
Feniks Mrocza
- : -
Olimpia II Wtelno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Victoria Koronowo
Gwiazda II Bydgoszcz
- : -
AMP II Sępólno Krajeńskie
KP II Polonia Bydgoszcz
- : -
Olimpia II Wtelno
Juventus II Academy Bydgoszcz
- : -
Feniks Mrocza
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
1:2
Myśliwiec Gostycyn
Chemik III Moderator Bydgoszcz
- : -
Olimpia Wtelno
BKS II Bydgoszcz
5:0
Gwiazda Sypniewo
MUKS II CWZS Bydgoszcz
11:2
Victoria II Koronowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?