Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Pauza
Wisełka Solec Kujawski
0:1
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
0:16
Chemik Moderator Bydgoszcz
Juventus II Academy Bydgoszcz
11:0
Szubinianka Szubin
Wisła Strzelce Górne
1:4
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
3:7
BKS II Bydgoszcz
MUKS II CWZS Bydgoszcz
3:5
Gwiazda Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS II Bydgoszcz
Pauza
Wisełka Solec Kujawski
11:1
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
KP Polonia Bydgoszcz
2:6
Juventus II Academy Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
9:0
Gwiazda II Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
11:1
MUKS II CWZS Bydgoszcz
KP II Polonia Bydgoszcz
0:3
Szubinianka Szubin
Chemik III Moderator Bydgoszcz
8:4
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
1:5
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Pauza
Wisełka Solec Kujawski
3:0
Wisła Strzelce Górne
KP Polonia Bydgoszcz
6:2
Szubinianka Szubin
Gwiazda Bydgoszcz
0:11
Chemik Moderator Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
7:0
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
KP II Polonia Bydgoszcz
0:3
Juventus II Academy Bydgoszcz
Chemik III Moderator Bydgoszcz
1:2
BKS II Bydgoszcz
MUKS II CWZS Bydgoszcz
7:0
Gwiazda II Bydgoszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
0:10
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
2:1
Chemik III Moderator Bydgoszcz
KP II Polonia Bydgoszcz
0:6
Gwiazda Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
4:0
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
3:1
Gwiazda II Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
12:1
BKS II Bydgoszcz
Juventus II Academy Bydgoszcz
0:8
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Solec Kujawski
3:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
5:3
KP Polonia Bydgoszcz
Chemik III Moderator Bydgoszcz
2:9
Gwiazda Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
7:0
Szubinianka Szubin
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
3:3
Gwiazda II Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
4:1
Juventus II Academy Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz
0:16
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Bydgoszcz
0:5
Wisła Strzelce Górne
Gwiazda Bydgoszcz
4:0
Wisełka Solec Kujawski
KP II Polonia Bydgoszcz
0:3
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
0:6
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
4:0
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
0:8
Chemik Moderator Bydgoszcz
Juventus II Academy Bydgoszcz
8:2
BKS II Bydgoszcz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka Solec Kujawski
Pauza
KP Polonia Bydgoszcz
1:7
Gwiazda Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
12:1
Szubinianka Szubin
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
0:3
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
KP II Polonia Bydgoszcz
0:3
MUKS II CWZS Bydgoszcz
BKS II Bydgoszcz
1:4
Wisła Strzelce Górne
Juventus II Academy Bydgoszcz
5:3
Gwiazda II Bydgoszcz
Chemik III Moderator Bydgoszcz
4:5
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pauza
Wisełka Solec Kujawski
5:3
Szubinianka Szubin
KP Polonia Bydgoszcz
0:2
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
KP II Polonia Bydgoszcz
0:5
Wisła Strzelce Górne
BKS II Bydgoszcz
0:6
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
0:14
Gwiazda Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
3:4
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Juventus II Academy Bydgoszcz
4:3
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
Pauza
Chemik Moderator Bydgoszcz
7:2
Wisełka Solec Kujawski
KP Polonia Bydgoszcz
5:2
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
0:3
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
BKS II Bydgoszcz
3:0
KP II Polonia Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
4:2
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Juventus II Academy Bydgoszcz
5:1
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
1:3
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Pauza
Chemik Moderator Bydgoszcz
13:0
KP Polonia Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
2:2
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
1:6
KP II Polonia Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
5:1
Szubinianka Szubin
BKS II Bydgoszcz
5:1
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Juventus II Academy Bydgoszcz
2:2
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
0:18
Wisełka Solec Kujawski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda II Bydgoszcz
Pauza
Chemik Moderator Bydgoszcz
19:0
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Wisła Strzelce Górne
8:1
KP Polonia Bydgoszcz
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
1:1
KP II Polonia Bydgoszcz
Gwiazda Bydgoszcz
11:1
BKS II Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
5:2
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Wisełka Solec Kujawski
12:0
Juventus II Academy Bydgoszcz
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
1:2
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP II Polonia Bydgoszcz
Pauza
KP Polonia Bydgoszcz
0:6
Chemik III Moderator Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
8:2
Wisła Strzelce Górne
Gwiazda II Bydgoszcz
0:2
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Gwiazda Bydgoszcz
13:1
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
Szubinianka Szubin
2:2
BKS II Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
2:1
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Juventus II Academy Bydgoszcz
12:0
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strzelce Górne
Pauza
Juventus II Academy Bydgoszcz
2:5
Gwiazda Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
12:0
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
KP II Polonia Bydgoszcz
3:0
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Gwiazda II Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
7:2
BKS II Bydgoszcz
Chemik III Moderator Bydgoszcz
1:4
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Szubinianka Szubin
3:1
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strzelce Górne
4:2
Juventus II Academy Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:0
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
KP II Polonia Bydgoszcz
5:0
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
Gwiazda II Bydgoszcz
0:7
BKS II Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
0:2
Wisełka Solec Kujawski
Chemik III Moderator Bydgoszcz
1:8
MUKS II CWZS Bydgoszcz
Szubinianka Szubin
0:6
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strzelce Górne
0:4
Gwiazda Bydgoszcz
Chemik Moderator Bydgoszcz
3:0
Wisełka III Bydgoszcz - Fordon
KP II Polonia Bydgoszcz
5:0
Chemik IV Moderator Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
5:2
BKS II Bydgoszcz
Wisełka Solec Kujawski
10:0
Gwiazda II Bydgoszcz
MUKS II CWZS Bydgoszcz
4:4
Wisełka II Bydgoszcz - Fordon
Szubinianka Szubin
0:1
Chemik III Moderator Bydgoszcz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?