Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Grudziądz
4:2
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Węgrowianka Węgrowo
1:4
Olimpia Grudziądz
Saturn Ostrowite
1:3
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Sparta Brodnica
1:0
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
3:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:5
Sparta Brodnica
Pomowiec Kijewo Królewskie
4:1
Saturn Ostrowite
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Stal Grudziądz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:0*
Pomowiec Kijewo Królewskie
Saturn Ostrowite
3:5
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Sparta Brodnica
7:1
Węgrowianka Węgrowo
Stal Grudziądz
0:3
Olimpia Grudziądz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
1:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Piłkarz Golub-Dobrzyń
3:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo
0:2
Saturn Ostrowite
Stal Grudziądz
0:5
Sparta Brodnica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
1:0
Węgrowianka Węgrowo
Sparta Brodnica
1:3
Olimpia Grudziądz
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Saturn Ostrowite
2:9
Stal Grudziądz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
0:0
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Sparta Brodnica
8:1
Saturn Ostrowite
Stal Grudziądz
1:1
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo
0:4
Pomowiec Kijewo Królewskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:6
Sparta Brodnica
Piłkarz Golub-Dobrzyń
1:1
Węgrowianka Węgrowo
Saturn Ostrowite
3:0
Olimpia Grudziądz
Pomowiec Kijewo Królewskie
6:2
Stal Grudziądz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
9:0
Saturn Ostrowite
Olimpia Grudziądz
5:1
Węgrowianka Węgrowo
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:1
Stal Grudziądz
Pomowiec Kijewo Królewskie
0:1
Sparta Brodnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
2:3
Olimpia Grudziądz
Saturn Ostrowite
1:7
Pomowiec Kijewo Królewskie
Sparta Brodnica
5:1
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Stal Grudziądz
2:0
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Golub-Dobrzyń
4:0
Saturn Ostrowite
Węgrowianka Węgrowo
0:3
Sparta Brodnica
Pomowiec Kijewo Królewskie
2:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Olimpia Grudziądz
3:0*
Stal Grudziądz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
0:2
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Saturn Ostrowite
1:6
Węgrowianka Węgrowo
Pomowiec Kijewo Królewskie
1:2
Olimpia Grudziądz
Sparta Brodnica
6:0
Stal Grudziądz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
3:2
Sparta Brodnica
Piłkarz Golub-Dobrzyń
1:2
Pomowiec Kijewo Królewskie
Węgrowianka Węgrowo
1:2
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Stal Grudziądz
10:0
Saturn Ostrowite
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Radzynianka Radzyń Chełmiński
3:1
Stal Grudziądz
Piłkarz Golub-Dobrzyń
0:6
Olimpia Grudziądz
Saturn Ostrowite
0:8
Sparta Brodnica
Pomowiec Kijewo Królewskie
3:0
Węgrowianka Węgrowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Grudziądz
4:1
Saturn Ostrowite
Węgrowianka Węgrowo
2:2
Piłkarz Golub-Dobrzyń
Sparta Brodnica
7:0
Radzynianka Radzyń Chełmiński
Stal Grudziądz
0:3
Pomowiec Kijewo Królewskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?