Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
3:3
Lech Rypin
Kujawiak Kowal
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe
0:4
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
1:2
Unia Janikowo
KS Pomorzanin Toruń
4:0
KP Polonia Bydgoszcz
Legia Chełmża
3:0
Notecianka Pakość
Włocłavia Włocławek
6:1
Unia Gniewkowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Unia Solec Kujawski
Chełminianka Chełmno
3:0*
Sparta Brodnica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
1:4
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
3:2
Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo
2:1
Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
BKS Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
0:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin
5:0
Włocłavia Włocławek
Cuiavia Inowrocław
3:0*
Sparta Brodnica
Unia Solec Kujawski
0:1
Legia Chełmża
Unia Janikowo
1:0
Kujawiak Kowal
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:2
Kujawianka Izbica Kujawska
BKS Bydgoszcz
1:1
Unia Janikowo
Wisła Nowe
2:4
Lech Rypin
Chełminianka Chełmno
2:0
Unia Solec Kujawski
Cuiavia Inowrocław
2:2
Notecianka Pakość
Kujawiak Kowal
1:4
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
0:0
Unia Gniewkowo
Legia Chełmża
3:1
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Lech Rypin
2:2
Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Wisła Nowe
KP Polonia Bydgoszcz
4:3
Unia Gniewkowo
Unia Solec Kujawski
0:2
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
2:1
Kujawiak Kowal
Sparta Brodnica
1:1
BKS Bydgoszcz
Unia Janikowo
3:1
Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Legia Chełmża
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Nowe
1:3
Unia Janikowo
Kujawiak Kowal
3:3
Unia Solec Kujawski
Unia Gniewkowo
2:1
Lech Rypin
KP Polonia Bydgoszcz
3:1
Legia Chełmża
Chełminianka Chełmno
2:6
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Włocłavia Włocławek
0:1
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
0:1
Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław
2:3
KS Pomorzanin Toruń
Pogoń Mogilno
5:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Nowe
2:4
Sparta Brodnica
KP Polonia Bydgoszcz
1:3
Lech Rypin
Legia Chełmża
2:2
Chełminianka Chełmno
Unia Solec Kujawski
0:5
BKS Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Unia Gniewkowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
Cuiavia Inowrocław
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Kujawiak Kowal
Notecianka Pakość
0:0
Włocłavia Włocławek
Unia Janikowo
2:3
Pogoń Mogilno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
3:1
Sparta Brodnica
BKS Bydgoszcz
1:2
KS Pomorzanin Toruń
Wisła Nowe
1:4
Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław
2:1
Legia Chełmża
Włocłavia Włocławek
4:1
Unia Solec Kujawski
Lech Rypin
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Kujawiak Kowal
1:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo
2:4
Unia Janikowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski
1:1
Wisła Nowe
Unia Janikowo
4:1
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
BKS Bydgoszcz
Notecianka Pakość
1:0
Pogoń Mogilno
KS Pomorzanin Toruń
2:0
Włocłavia Włocławek
Legia Chełmża
5:1
Kujawiak Kowal
Sparta Brodnica
3:0
Unia Gniewkowo
Chełminianka Chełmno
1:3
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
1:0
Notecianka Pakość
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Unia Janikowo
Włocłavia Włocławek
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
BKS Bydgoszcz
3:1
Legia Chełmża
Lech Rypin
1:2
Sparta Brodnica
Wisła Nowe
1:3
KS Pomorzanin Toruń
Cuiavia Inowrocław
2:5
KP Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
2:1
Unia Solec Kujawski
Kujawiak Kowal
4:2
Chełminianka Chełmno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
1:2
Unia Janikowo
Chełminianka Chełmno
3:2
BKS Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski
2:0
Unia Gniewkowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Wisła Nowe
Cuiavia Inowrocław
6:1
Kujawiak Kowal
Notecianka Pakość
2:2
Lech Rypin
Legia Chełmża
4:1
Włocłavia Włocławek
Sparta Brodnica
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
1:0
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
1:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal
1:0
KP Polonia Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
1:2
KS Pomorzanin Toruń
Lech Rypin
6:1
Unia Solec Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
Notecianka Pakość
Unia Janikowo
0:0
Sparta Brodnica
Wisła Nowe
0:2
Legia Chełmża
Włocłavia Włocławek
1:0
Chełminianka Chełmno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Chełmża
1:2
Pogoń Mogilno
KP Polonia Bydgoszcz
2:3
Sparta Brodnica
KS Pomorzanin Toruń
0:3
Lech Rypin
Kujawiak Kowal
3:1
BKS Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski
0:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław
1:1
Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość
0:5
Unia Janikowo
Chełminianka Chełmno
0:4
Wisła Nowe
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
2:0
Kujawiak Kowal
Lech Rypin
2:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wisła Nowe
3:1
Cuiavia Inowrocław
BKS Bydgoszcz
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo
2:0
Unia Solec Kujawski
Pogoń Mogilno
3:0
Chełminianka Chełmno
Legia Chełmża
7:3
Unia Gniewkowo
Sparta Brodnica
2:1
Notecianka Pakość
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
Notecianka Pakość
BKS Bydgoszcz
3:0
Włocłavia Włocławek
Cuiavia Inowrocław
4:2
Pogoń Mogilno
KS Pomorzanin Toruń
1:2
Unia Janikowo
Legia Chełmża
2:2
Lech Rypin
Chełminianka Chełmno
1:3
Unia Gniewkowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski
0:3
Sparta Brodnica
Kujawiak Kowal
0:3
Wisła Nowe
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Legia Chełmża
Unia Janikowo
0:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Włocłavia Włocławek
0:1
KP Polonia Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
4:2
Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin
6:1
Chełminianka Chełmno
Wisła Nowe
2:0
BKS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Pogoń Mogilno
1:3
Kujawiak Kowal
Notecianka Pakość
4:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
0:0
Unia Gniewkowo
KP Polonia Bydgoszcz
4:0
Unia Solec Kujawski
BKS Bydgoszcz
1:2
Pogoń Mogilno
Włocłavia Włocławek
1:1
Wisła Nowe
Cuiavia Inowrocław
0:0
Lech Rypin
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Notecianka Pakość
Chełminianka Chełmno
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:2
Sparta Brodnica
Legia Chełmża
2:1
Unia Janikowo
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Gniewkowo
1:0
BKS Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Cuiavia Inowrocław
Unia Janikowo
5:0
Chełminianka Chełmno
Wisła Nowe
1:1
KP Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
2:1
Włocłavia Włocławek
Lech Rypin
1:2
Kujawiak Kowal
Sparta Brodnica
1:3
Legia Chełmża
Notecianka Pakość
1:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
5:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo
2:1
Cuiavia Inowrocław
Unia Gniewkowo
0:0
Włocłavia Włocławek
Sparta Brodnica
2:0
Chełminianka Chełmno
Lech Rypin
2:3
BKS Bydgoszcz
Notecianka Pakość
2:2
Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Kujawiak Kowal
Pogoń Mogilno
3:2
Wisła Nowe
Unia Solec Kujawski
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe
1:3
Unia Gniewkowo
Sparta Brodnica
0:1
Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno
4:3
KP Polonia Bydgoszcz
Legia Chełmża
2:1
Unia Solec Kujawski
Włocłavia Włocławek
2:1
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:3
KS Pomorzanin Toruń
Chełminianka Chełmno
2:2
Notecianka Pakość
Kujawiak Kowal
1:6
Unia Janikowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Polonia Bydgoszcz
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo
3:0
BKS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
2:1
Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo
1:1
Pogoń Mogilno
Lech Rypin
1:4
Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość
2:0
Cuiavia Inowrocław
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Legia Chełmża
Unia Solec Kujawski
1:3
Chełminianka Chełmno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:3
Unia Janikowo
Sparta Brodnica
1:1
BKS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
2:0
KP Polonia Bydgoszcz
Wisła Nowe
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
KS Pomorzanin Toruń
1:2
Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno
0:0
Lech Rypin
Legia Chełmża
0:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
3:1
Unia Solec Kujawski
Kujawiak Kowal
0:2
Notecianka Pakość
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Chełmża
1:1
KP Polonia Bydgoszcz
Sparta Brodnica
1:2
Włocłavia Włocławek
Unia Janikowo
2:1
Wisła Nowe
Lech Rypin
4:1
Unia Gniewkowo
Notecianka Pakość
1:0
BKS Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Pogoń Mogilno
KS Pomorzanin Toruń
0:0
Cuiavia Inowrocław
Unia Solec Kujawski
0:1
Kujawiak Kowal
Chełminianka Chełmno
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
2:2
Wisła Nowe
BKS Bydgoszcz
1:0
Unia Solec Kujawski
Włocłavia Włocławek
2:1
Notecianka Pakość
Kujawiak Kowal
2:1
KS Pomorzanin Toruń
Unia Gniewkowo
0:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech Rypin
4:0
KP Polonia Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
3:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno
0:2
Legia Chełmża
Pogoń Mogilno
4:4
Unia Janikowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Chełmża
1:2
Cuiavia Inowrocław
KP Polonia Bydgoszcz
3:1
Chełminianka Chełmno
Sparta Brodnica
2:2
Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość
1:1
Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Lech Rypin
Unia Janikowo
1:2
Unia Gniewkowo
KS Pomorzanin Toruń
0:3
BKS Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
Kujawiak Kowal
Unia Solec Kujawski
0:2
Włocłavia Włocławek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
2:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
0:0
Sparta Brodnica
Wisła Nowe
1:1
Unia Solec Kujawski
Cuiavia Inowrocław
2:4
Chełminianka Chełmno
Włocłavia Włocławek
0:4
KS Pomorzanin Toruń
Kujawiak Kowal
1:1
Legia Chełmża
Lech Rypin
0:0
Unia Janikowo
Pogoń Mogilno
2:1
Notecianka Pakość
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
4:2
Kujawiak Kowal
Legia Chełmża
3:0
BKS Bydgoszcz
KP Polonia Bydgoszcz
1:1
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
6:2
Włocłavia Włocławek
Sparta Brodnica
1:0
Lech Rypin
Notecianka Pakość
1:2
Unia Gniewkowo
KS Pomorzanin Toruń
1:0
Wisła Nowe
Unia Janikowo
4:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski
1:1
Pogoń Mogilno
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
4:0
Legia Chełmża
Unia Gniewkowo
1:0
Unia Solec Kujawski
Wisła Nowe
2:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
Sparta Brodnica
Lech Rypin
4:1
Notecianka Pakość
Unia Janikowo
2:1
KP Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
2:2
KS Pomorzanin Toruń
BKS Bydgoszcz
1:4
Chełminianka Chełmno
Kujawiak Kowal
1:1
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Chełmża
2:2
Wisła Nowe
KP Polonia Bydgoszcz
3:1
Kujawiak Kowal
Unia Solec Kujawski
0:2
Lech Rypin
Cuiavia Inowrocław
5:1
BKS Bydgoszcz
Sparta Brodnica
0:0
Unia Janikowo
Notecianka Pakość
2:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno
1:2
Włocłavia Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
0:0
Unia Gniewkowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:0
Pogoń Mogilno
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
6:2
Cuiavia Inowrocław
BKS Bydgoszcz
4:3
Kujawiak Kowal
Sparta Brodnica
2:0
KP Polonia Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wisła Nowe
1:3
Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska
0:3
Unia Solec Kujawski
Lech Rypin
2:1
KS Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo
0:1
Notecianka Pakość
Pogoń Mogilno
1:1
Legia Chełmża
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
0:3
Sparta Brodnica
Kujawiak Kowal
3:5
Włocłavia Włocławek
Unia Gniewkowo
2:0
Legia Chełmża
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Lech Rypin
Chełminianka Chełmno
2:0
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
4:0
Wisła Nowe
KP Polonia Bydgoszcz
1:2
BKS Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
1:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski
1:1
Unia Janikowo
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:0
BKS Bydgoszcz
Lech Rypin
2:1
Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska
0:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo
3:1
KS Pomorzanin Toruń
Unia Gniewkowo
1:2
Chełminianka Chełmno
Wisła Nowe
3:3
Kujawiak Kowal
Sparta Brodnica
2:2
Unia Solec Kujawski
Notecianka Pakość
3:2
KP Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
1:3
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Chełmża
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
KP Polonia Bydgoszcz
3:0
Włocłavia Włocławek
BKS Bydgoszcz
9:1
Wisła Nowe
Chełminianka Chełmno
0:2
Lech Rypin
KS Pomorzanin Toruń
0:2
Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:0
Unia Janikowo
Cuiavia Inowrocław
2:0
Unia Gniewkowo
Unia Solec Kujawski
2:1
Notecianka Pakość
Kujawiak Kowal
4:2
Pogoń Mogilno
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Notecianka Pakość
5:3
KS Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska
1:3
Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo
3:1
Kujawiak Kowal
Lech Rypin
1:4
Cuiavia Inowrocław
Wisła Nowe
2:2
Włocłavia Włocławek
Unia Solec Kujawski
3:2
KP Polonia Bydgoszcz
Sparta Brodnica
1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo
3:0
Legia Chełmża
Pogoń Mogilno
2:0
BKS Bydgoszcz
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Chełminianka Chełmno
2:5
Unia Janikowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
Notecianka Pakość
Legia Chełmża
0:1
Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek
2:2
Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław
1:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski
3:1
KS Pomorzanin Toruń
Kujawiak Kowal
1:3
Lech Rypin
BKS Bydgoszcz
1:2
Unia Gniewkowo
KP Polonia Bydgoszcz
3:0*
Wisła Nowe
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?